Ansatte

Vi er 7 ansatte i Takst Team Hordaland, alle takstmenn er medlem av Norges Takseringsforbund.


Johan Lauvås

Johan Lauvås

Mobil:  916 81 661
Epost: johan@taksthordaland.no

- Takserer boliger, boligsalgsrapporter og tilstandsrapporter, skadetakster, skjønn,
  næringseiendommer, naturskader samt reklamasjon i forbindelse med
  skade/leie/eieskifte.

- Sertifiseringer:
- Verditaksering av boliger
- Tilstandsanalyse av boligeiendommer
- Har eget kurs i boligsalgsrapport
- Verditaksering av næringseiendommer
- Kan også taksere anleggsmidler i foretak
- Skadetaksering av byggverk
- Skjønn


Knut Anders Aase

Knut Anders Aase

Mobil:  957 24 260
Epost: knut-anders@taksthordaland.no

- Taksering av boliger, boligsalgsrapporter og tilstandsrapporter, skadetakster,
  skjønn, næringseiendommer, naturskader samt reklamasjon i forbindelse med
  skade/leie/eieskifte.

- Sertifiseringer:
- Verditaksering av boliger
- Tilstandsanalyse av boligeiendommer
- Har eget kurs i boligsalgsrapport
- Skadetaksering av byggverk


Jarleif Amundsen

Jarleif Amundsen

Mobil:  907 17 000
Epost: jarleif@taksthordaland.no

- Taksering av boliger, boligsalgsrapporter og tilstandsrapporter, skadetakster,
  samt reklamasjon i forbindelse med skade/leie/eieskifte.
- Sertifiseringer:
- Verditaksering av boliger
- Skadetaksering av byggverk





Arvid Lyngsgaard

Arvid Lyngsaard

Mobil:  474 14 500
Epost: arvid@taksthordaland.no

- Byggmester
- Taksering av boliger, boligsalgsrapporter og tilstandsrapporter, skadetakster,

- Sertifiseringer:
- Verditaksering av boliger
- Boligsalgsrapport







Terje Torvik

Terje Torsvik

Mobil:  416 62 194
Epost: terje@taksthordaland.no

- Skadetaksering






Axel Førde

Axel Førde

Mobil:  907 79 682
Epost: axel@taksthordaland.no

- Takserer boliger, boligsalgsrapporter og tilstandsrapporter, skadetakster, skjønn,
  næringseiendommer, naturskader samt reklamasjon i forbindelse med
  skade/leie/eieskifte.

- Sertifiseringer:
- Verditaksering av boliger
- Taksering av næringseiendom
- Skjønn
- Skadetaksering av byggverk


Anders Bakke Lauvås

Anders Bakke Lauvås

Mobil:  992 41 762
Epost: anders@taksthordaland.no
- Kontormedarbeider